Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textilier 15564269

nr 1556 4269

Textilier

3 st, siden, Kina. Ca 30x80 cm, 30x60 cm, 84x57 cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

måndag 21 augusti 2023
kl 19:22:57